Про нас

Хоча Інтернет і заполонив наше життя, вмістивши в собі доступ до будь-якої інформації, йому ніколи не замінити книгу. Чи зможе холодний екран передати аромат книжки, що тільки-но вийшла з друку, а шурхіт сторінок? І в електронній книзі ніколи не знайдеш затертих від постійного перечитування улюблених сторінок. Отцифрованному тексту не стати гордістю колекціонера, та не перенесе він дитину в чарівний світ казки. Перевага друкованих книг в тому, що «батарея» у них завжди повністю заряджена, і немає потреби бігати в пошуках зарядного пристрою або розетки. Читання книг – читання без перешкод!

Ось чому люди з книгою в руках – не така вже рідкість в наші дні: емоції, які дарує книга замінити неможливо, як неможливо замінити ні з чим незрівняний аромат, тільки що друкованого видання.

Книжковий проект "Букмастер" створений щоб кожен читач мав змогу просто і зручно знаходити гарні книжки, видані в Україні, інформувати читачів про головні новини та події в книжковому світі нашої країни. Тут ви зможете придбати кращі твори українською мовою – класику української літератури і нові книги сучасних письменників, книжки прикладної тематики, словники, довідники, книжки для дітей, і все це тільки українських видавців. Немає такої сфери людської або природної діяльності, про яку б не розповідали наші книжки! Ми будемо тримати вас в курсі всіх літературних новинок України, адже ми дбаємо про те, щоб Ви і Ваша сім'я читали якісну літературу з комфортом і вигодою.

Букмастер співпрацює з провідними видавництвами України, які спеціалізуються на багатопрофільної літературі. Заглядайте до нас – і ви обов'язково знайдете те, що шукаєте, але головне, ви знайдете упевненість в тому, що інтелект править світом.