Медичні науки


Медичні науки

1000 домашних настоек, бальзамов, мазей, компрессов, ингаляций  от всех болезней.
ТОП-20

1000 домашних настоек, бальзамов, мазей, компрессо...

1000 рецептов натуральных средств от всех болезней: настойки, мази, компрессы, бальзамы, отвары, примочки, ванночки из лекарственных растений. Природа щедро делится с нами своей силой и помог..

112,35 грн.

120 / 80. Как привести давление в норму без таблеток
ТОП-20

120 / 80. Как привести давление в норму без таблет...

Победа над гипертонией! Проблемы с повышенным или пониженным давлением могут возникнуть у любого из нас! Советы этой книги помогут вам раз и навсегда избавиться от коварного недуга! Как норма..

82,35 грн.

2 в 1.Здоровые суставы.Побежд.артроз,артрит,остеопороз/Здоровые сосуды.Побеждаем варикоз,тромбоз,атеросклероз,геморрой
ТОП-20

2 в 1.Здоровые суставы.Побежд.артроз,артрит,остеоп...

Сохранить здоровье и активность до глубокой старости реально! Немного времени и внимания к своему телу, и даже в 70 лет вы будете бодры и энергичны! Книга расскажет, как добиться этого. Здесь..

89,85 грн.

500 блюд для иммунитета, энергии, здоровья
ТОП-20

500 блюд для иммунитета, энергии, здоровья...

Иммунитет является природной защитой нашего организма от микробов, вирусов и болезней. Сбалансированное питание — самый простой и надёжный спсоб сформировать здоровую иммунную систему. С пом..

104,85 грн.

Інсульт
ТОП-20

Інсульт

У посібнику доступно викладено всі основні питання, пов’язані з однією із найпоширеніших хвороб людства — інсультом. Читач дізнається, що таке інсульт; які ще бувають порушення мозкового кров..

43,50 грн.

Інфаркт міокарда.
ТОП-20

Інфаркт міокарда.

У посібнику доступно викладено всі основні питання, пов’язані з однією із найпоширеніших недуг людства — інфарктом міокарда. Читач дізнається, що таке інфаркт міокарда та які причини його вин..

43,50 грн.

Анатомія людини для стоматологів. Навчально-методичний посібник до практичних занять
ТОП-20

Анатомія людини для стоматологів. Навчально-методи...

Посібник містить короткі сучасні дані про будову фізичного тіла людини. Його особливістю є те, що він стисло охоплює всі розділи анатомії людини, має не-великий розмір та значний обсяг конкре..

165,00 грн.

Анатомія людини з клінічним аспектом (стислий підручник).
ТОП-20

Анатомія людини з клінічним аспектом (стислий підр...

Підручник містить короткі сучасні дані про будову тіла людини. Його особливістю є те, що він стисло охоплює всі розділи анатомії людини, невеликий за обсягом, але подає значну кількість конкр..

223,50 грн.

Артрит. Як позбутися запалення суглобів.
ТОП-20

Артрит. Як позбутися запалення суглобів....

У виданні докладно описано симптоми, причини розвитку та методи лікування такої поширеної недуги, як артрит. Особливу увагу закцентовано на унікальній методиці — лікувальній гімнастиці. Для ш..

73,50 грн.

Артроз кульшових суглобів. Зцілююча гімнастика
ТОП-20

Артроз кульшових суглобів. Зцілююча гімнастика...

Ця книга присвячена лікуванню артрозу кульшових суглобів за допомогою спеціальних, дуже ефективних вправ. Детально висвітлено методи лікування та діагностики коксартрозу, а також причини, що ..

73,50 грн.

Артроз. Позбуваємося болю в суглобах
ТОП-20

Артроз. Позбуваємося болю в суглобах...

У виданні докладно описано симптоми, причини розвитку та методи лікування такої поширеної недуги, як артроз. Особливу увагу закцентовано на унікальній методиці — лікувальній гімнастиці. Для ш..

73,50 грн.

Атлас анатомії людини: Навчальний посібник для студентів вищих медичних закладів
ТОП-20

Атлас анатомії людини: Навчальний посібник для сту...

Нове видання «Атласу» перероблене з урахуванням сучасних уявлень про анатомію органів і систем людського тіла. Текст і малюнки посібника відповідають навчальній програмі дисципліни. Усі назви..

487,50 грн.

Біль в руках. Отерплість рук. Що потрібно знати про своє захворювання.
ТОП-20

Біль в руках. Отерплість рук. Що потрібно знати пр...

Опираючись на достовірні наукові факти, відомий лікар-ревматолог П. В. Євдокименко розповідає про те, що чимало захворювань виникає у результаті надмірних негативних хвилювань і стресових сит..

73,50 грн.

Біль у ногах. Що потрібно знати про своє захворювання?
ТОП-20

Біль у ногах. Що потрібно знати про своє захворюва...

У цій книзі розповідається про одну з найпоширеніших недуг людства — біль у ногах. Він може виникати в стегнах, колінних і гомілково- стопних суглобах, в стопах і пальцях ніг, поширюватися по..

73,50 грн.

Біль у спині та шиї. Що потрібно знати про своє захворювання.
ТОП-20

Біль у спині та шиї. Що потрібно знати про своє за...

У цій книзі подаються відомості про всі захворювання хребта, а також м’язів спини та шиї. Ви ознайомитеся з анатомією хребта; отримаєте детальну інформацію про різні сучасні методи діагностик..

73,50 грн.

Бабушкин лечебник. 1000 исцеляющих рецептов.
ТОП-20

Бабушкин лечебник. 1000 исцеляющих рецептов....

Несмотря на успехи современной медицины, не стоит забывать о народных средствах! Способы наших бабушек весьма эффективны и гораздо более доступны. Проверенные временем рецепты: настои, мази, ..

104,85 грн.

Безпека дитини. Перша допомога. Рекомендації провідних фахівців
ТОП-20

Безпека дитини. Перша допомога. Рекомендації прові...

Курс першої допомоги має неоціненне значення для кожного з батьків. Не завжди є можливість негайно звернутися до лікаря у надзвичайній ситуації, і ваше завдання полягає у тому, щоб змогти сам..

73,50 грн.

Большой лечебник древних знахарей. Миллион народных способов лечения
ТОП-20

Большой лечебник древних знахарей. Миллион народны...

Проверенные веками рецепты целителей! • Рецепты отваров, настоев, мазей из целебных трав • Лечение недугов медом, глиной, яблочным уксусом, луком, чесноком • Исцеление словом: заговоры и ш..

82,50 грн.

Большой универсальный справочник лекарственных препаратов.  Более 5000 современных средств и аналогов
ТОП-20

Большой универсальный справочник лекарственных пре...

Справочник содержит информацию и официальные инструкции на современные лекарственные препараты отечественного и зарубежного производства, а также их аналоги. Возможность алфавитного поиска и ..

134,85 грн.

Бронхіальна астма
ТОП-20

Бронхіальна астма

У книзі в доступній формі викладено усі основні питання, пов’язані з одним із найпоширеніших захворювань людства – бронхіальною астмою. Читач дізнається, що таке бронхіальна астма і чому вона..

43,50 грн.

Відновлення жінки після вагітності та пологів. Рекомендації провідних фахівців.
ТОП-20

Відновлення жінки після вагітності та пологів. Рек...

У цій книзі доступно викладено інформацію про те, як правильно та швидко відновити свій організм після вагітності та пологів. Ви дізнаєтеся, як впоратися із післяпологовою депресією, анемією,..

73,50 грн.

Вагітність та пологи в запитаннях та відповідях. Рекомендації провідних фахівців
ТОП-20

Вагітність та пологи в запитаннях та відповідях. Р...

У вашому організмі зародилося нове життя, тепер необхідно серйозно замислитися про свої звички та спосіб життя. Переглянути доведеться багато – від харчування до стосунків із родиною. З цієї ..

73,50 грн.

Велика книга здоров’я лікаря Євдокименка
ТОП-20

Велика книга здоров’я лікаря Євдокименка...

Пропоноване видання присвячене захворюванням спини і суглобів. Ви ознайомитеся з анатомією хребта і суглобів; отримаєте детальну інформацію про основні симптоми кожного захворювання; дізнаєте..

142,50 грн.

Виправляємо поставу. Унікальна лікувальна гімнастика
ТОП-20

Виправляємо поставу. Унікальна лікувальна гімнасти...

Запропонований у книзі комплекс вправ може бути корисним будь-якій людині до 45 років, котра прагне зміцнити м’язи своєї спини. Але особливо він стане в нагоді тим, хто має вроджені або набут..

73,50 грн.

Виразкова хвороба
ТОП-20

Виразкова хвороба

У посібнику доступно викладено всі основні відомості, пов’язані з однією із найпоширеніших недуг людства — виразковою хворобою. Читач дізнається, що таке виразкова хвороба та які причини її в..

43,50 грн.

Внутрішня історія. Кишечник-найцікавіший орган нашого тіла
ТОП-20

Внутрішня історія. Кишечник-найцікавіший орган наш...

Видання посідає перші місця в списках бестселерів. Чому? Бо авторка сміливо пише на незручну тему й викладає наукові факти простою мовою. Вона наводить вдалі кумедні порівняння та образи, що ..

91,50 грн.

Вода - добрый целитель
ТОП-20

Вода - добрый целитель

Для человека, чье тело на 70% состоит из воды, живущего на планете, почти целиком покрытой океанами, не может быть вещества полезнее и естественнее, чем эта простая и необыкновенная жидкость...

89,85 грн.

Вы - целитель. Лечебная сила вашей энергии избавит от болезней
ТОП-20

Вы - целитель. Лечебная сила вашей энергии избавит...

Исцелите себя и близких своей энергией! В книге приводятся практические техники работы с тонкими энергиями, которые позволят вам развить в себе уникальные способности целителя. Автор предлага..

67,35 грн.

Гімнастика та активний спосіб життя під час вагітності. Рекомендації провідних фахівців.
ТОП-20

Гімнастика та активний спосіб життя під час вагітн...

Із цього видання ви дізнаєтеся, яким видам спорту віддати перевагу, а від яких відмовитися. Ознайомитеся з комплексом гімнастичних вправ для вагітних, котрий дозволить вам якнай краще підготу..

73,50 грн.

Годування дитини грудьми
ТОП-20

Годування дитини грудьми

У цій книзі доступно викладено усю необхідну інформацію про те, як підготуватися до годування, наведено основні правила грудного вигодовування. Ви дізнаєтеся, як правильно прикладати новонаро..

73,50 грн.

Показано 1 по 30 з 96 (Всього сторінок 4)