Початкова школа


Початкова школа

600 диктантів з української мови для початкової школи. 1-4 класи.
ТОП-20

600 диктантів з української мови для початкової шк...

У збірнику подано навчальні та контрольні диктанти для закріплення і перевірки знань учнів. Пропонуються вправи з каліграфії. Матеріал відповідає програмі з української мови для учнів початко..

37,50 грн.

Alphabet Pictures. Англійський алфавіт в малюнках. Навч. посіб. в таблицях.
ТОП-20

Alphabet Pictures. Англійський алфавіт в малюнках....

Посібник складається із таблиць, на кожній з яких зображено певну літеру англійського алфавіту, подано написання і транскрипцію слів, що починаються цією літерою, а також малюнки-ілюстрації д..

88,50 грн.

Deutsch Arbeitsheft fuer die 1. Klasse.  (підручн. О. О. Паршикова, Г. М. Мельничук)  (з голограмою)
ТОП-20

Deutsch Arbeitsheft fuer die 1. Klasse. (підручн....

У робочому зошиті «Німецька мова. 1 клас» вміщені цікаві ігрові вправи, спрямовані на репродуктивну, продуктивну і творчу діяльність учнів та матеріал для узагальнення і систематизації вивчен..

19,50 грн.

Deutsch. Arbeitsheft fuer die 2. Klasse.  (до підр. Бориско Н. Ф., Паршикової О. О. та ін.)  (за програмою 2012 р. + голограма)
ТОП-20

Deutsch. Arbeitsheft fuer die 2. Klasse. (до підр...

У робочому зошиті «Німецька мова. 2 клас» вміщені цікаві письмові, ігрові, комунікативно-творчі завдання для школярів, які спрямовані на особистісно орієнтований підхід у вивченні німецької м..

43,50 грн.

Deutsch. Arbeitsheft fuer die 3. Klasse.  (підручн. Паршикова О. О., Мельничук Т. М., Савченко Л. П.)  (за програмою 2012 р.)
ТОП-20

Deutsch. Arbeitsheft fuer die 3. Klasse. (підручн...

У робочому зошиті «Німецька мова. 3 клас» вміщені цікаві логічні, комунікативно-творчі завдання для школярів, які спрямовані на краще запам’ятовування мовленнєвих зразків та граматичних струк..

43,50 грн.

Deutsch. Arbeitsheft fuer die 4. Klasse: до підручника Горбач Л. В., Савченко Л. П. +ЕД
ТОП-20

Deutsch. Arbeitsheft fuer die 4. Klasse: до підруч...

У робочому зошиті «Німецька мова. 4 клас» уміщені цікаві комунікативні вправи, кросворди та проектні завдання для школярів, які спрямовані на краще запам’ятовування лексики, мовленнєвих зразк..

43,50 грн.

Deutsch. Leseschule: arbeitsheft fur die 4. Klasse.
ТОП-20

Deutsch. Leseschule: arbeitsheft fur die 4. Klasse...

У робочому зошиті “Leseschule” вміщено лексичний та граматичний матеріал, що повністю віповідає віковим особливостям учнів четвертого класу. Завдання зошита мають комунікативний характер навч..

22,50 грн.

Deutsch. Meine Fibel. Arbeitsheft fuer die 1. Klasse (до підручн. Скоропад Я. М.)
ТОП-20

Deutsch. Meine Fibel. Arbeitsheft fuer die 1. Klas...

У робочому зошиті «Мій букварик» подано правопис літер німецького алфавіту, фонетичні вправи, лексико-граматичний матеріал у віршованій формі, вправи та речення з елементами гри, а також мате..

19,50 грн.

Deutsch. Німецька мова. Бліц-контроль знань. 3 клас.
ТОП-20

Deutsch. Німецька мова. Бліц-контроль знань. 3 кла...

Пропонований посібник містить цікаві завдання для оперативної перевірки знань третьокласників з німецької мови. Видання стане у пригоді учням, учителям та батькам...

21,00 грн.

Deutsch. Німецька мова. Бліц-контроль знань. 4 клас.
ТОП-20

Deutsch. Німецька мова. Бліц-контроль знань. 4 кла...

Пропонований посібник містить цікаві завдання для оперативної перевірки знань четвертокласників з німецької мови. Видання стане у пригоді учням, учителям та батькам...

21,00 грн.

Deutsch. Німецька мова. Бліц-контроль знань: 1 клас.  (за програмою 2012 р. + голограма)
ТОП-20

Deutsch. Німецька мова. Бліц-контроль знань: 1 кла...

Пропонований посібник містить цікаві завдання для оперативної перевірки знань першокласників з німецької мови. Видання стане у пригоді учням, учителям та батькам...

34,50 грн.

Deutsch. Німецька мова. Бліц-контроль знань: 3 кл. у 2-х ч. Ч. 1: до підр. Паршикової О. О., Мельничук Т. М. та ін.  (за програмою 2012 р,)
ТОП-20

Deutsch. Німецька мова. Бліц-контроль знань: 3 кл....

Пропонований посібник містить цікаві завдання для оперативної перевірки знань третьокласників з німецької мови. Бліц-контроль розроблений до підручника О.О. Паршикової, Т.М. Мельничук, Л.П. С..

37,50 грн.

Deutsch. Німецька мова. Бліц-контроль знань: 3 кл. у 2-х ч. Ч. 2: до підр. Паршикової О. О., Мельничук Т. М. та ін.  (за програмою 2012 р.)
ТОП-20

Deutsch. Німецька мова. Бліц-контроль знань: 3 кл....

Пропонований посібник містить цікаві завдання для оперативної перевірки знань третьокласників з німецької мови. Бліц-контроль розроблений до підручника О.О. Паршикової, Т.М. Мельничук, Л.П. С..

37,50 грн.

Deutsch. Німецька мова. Перевір себе! Картки для самостійної роботи учнів. 2 клас.  (з голограмою)
ТОП-20

Deutsch. Німецька мова. Перевір себе! Картки для с...

Пропонований посібник містить цікаві завдання для оперативної перевірки знань другокласників з німецької мови. Видання стане у пригоді учням, учителям та батькам...

31,50 грн.

English Vocabulary: словник з ілюстраціями для школярів
ТОП-20

English Vocabulary: словник з ілюстраціями для шко...

Словник укладений відповідно до чинної програми з англійської мови Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Словник розроблений відповідно до вікових особливостей школярів; запр..

24,00 грн.

English Vocabulary: словник з англійської мови з ілюстраціями: 1 клас
ТОП-20

English Vocabulary: словник з англійської мови з і...

У виданні подано лексику з основних тем вивчення англійської мови. Словник розроблений відповідно до вікових особливостей першокласників, запропоновані ілюстрації розвинуть зорову пам'ят..

22,50 грн.

Показано 1 по 30 з 2806 (Всього сторінок 94)